ŞOK! Bebeğini mikrodalga fırında kızarttı

ABD’de dört çocuk annesi kadın bebeğini mikrodalga fırında kızartarak öldürdü. 2011 yılında yaşanan korkunç olayda mahkeme kararını yeni açıkladı. Cani anne birinci derece cinayetten 26 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

ABD’nin California eyaletinde yaşayan 34 yaşındaki Ka Yang isimli kadın henüz bir aylık bebeği Mirabelle Thao-Lo’yu mikrodalgada kızartarak öldürdü. Aradan geçen 4 yıl sonra Mahkeme genç kadını birinci derece cinayetten 26 yıl hapis cezasına çarptırdı.

Zavallı bebeğin yanmış minik bedeninni inceleyen uzmanlar bebeğin dayanılması çok güç yaralar aldığını, radyasyonun organlarına kadar işlediğini söylediler.

AVUKATLARI BÖYLE SAVUNDU

Yang’ın avukatları, müvekkillerinin olay anında sara nöbeti geçirdiğini ve ne yaptığını bilmediğini söyledi. Ancak olay yerine gelen sağlık görevlileri “Biz eve geldiğimizde Yang’ın aklı karışmış bir durumda değildi.” dedi.

Genç kadın, müfettişlere şuurunu kaybettiğini ve uyandığında bebeğini yaralı bir şekilde ısıtıcının yanında bulduğunu belirtti. Korkunç annenin öldürdüğü bebeği dışında 3 çocuğu daha var.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.