YouTube / gazetemag tv

ŞOK! “Ahmet Kural çok tehlikeli bir insan”

Ahmet Kural’ın 2014 yılında parmağını kırdığı iddia edilen Naz Çekem, telefonla bağlandığı canlı yayında “Ahmet’in psikolojisi bozulmuş çok tehlikeli insan.” dedi.

2014 yılında Ahmet Kural’ın parmağını kırdığını iddia eden Naz Çekem, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Çekem, 4 yıl önce yaşadığı şiddeti canlı yayında “Çok tehlikeli insan” diyerek anlattı.

“AHMET ÖNCE SÖZLÜ TACİZDE BULUNDU”

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun dün şidde gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olduğu oyuncu Ahmet Kural, 2014 yılında yaşadığı iddia edilen şiddet olayıyla gündeme geldi. Ahmet Kural’ın parmağını kırdığını iddia eden Naz Çekem, canlı yayında olay hakkında şöyle konuştu: ” Fettah Can’ın düğününden gelmişlerdi. Ben arkadaşımın doğum günündeydim. Aynı mekandaydık. Beni gördü. Herhalde gözüne beni kestirdi. Önce sözel olarak tacizde bulundu. Küfürler etti. Arkasından ben sakinleştirmeye çalıştım.Fakat olmadı, sakinleşmedi ve gülerek parmağımı kırdı.

Ahmet Kural ve Naz Çekem

“ÇOK TEHLİKELİ İNSANLAR BUNLAR”

Sabah uyudum. Korkmadım değil. ‘Ben böyle açıklama yapıyorum ama bu adam bir yerde beni kıstırır’ diye. Çok tehlikeli insanlar bunlar. Açıkçası ben korktum. O kadar kötü şeyler yapmış ki…

“AHMET İÇİN NE KADAR SAYGILI DİYORDUM”

Ablamın doğum gününde tanışmıştım onunla (Ahmet Kural). Bizim olmuş olduğumuz sanatçıların yanında kafası eğik,çok kibar çok saygılıydı. 4-5 kez aynı ortamda bulundum. Hiçbir yanlışını görmedim.’Ne kadar saygılı’ diyordum. En son gördüğümde alkollüydü. Gözler kaymıştı. Çok tehlikeli bir hale gelmişti.”

Naz Çekem’in kırılan parmağı

“BASTIRILMIŞ DUYGULAR ÇOCUĞUN BÜTÜN PSİKOLOJİSİ BOZMUŞ”

Beni gördüğünde ‘Oooo ünlü Naz Çekem burada mısın?’ dedi. Anlattıklarını çok detaylı hatırlamıyorum, yalan olmasın. Söylediği şeylerde korkunç bir komplekslilik vardı. Çok ciddi bir kompleks yaşadığını düşünüyorum.Ciddi anlamda psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. O bastırılmış duygular, sonradan görmeler bence bu çocuğun bütün psikolojisini bozmuş. Alt üst etmiş ve kaldıramayacak noktaya getirmiş. İçkiyi de kaldıramayınca…”

“SENİ ÇOK SEVİYORUM DİYEREK PARMAĞIMI KIRDI”

“İnsan arkadaşına durup dururken ‘Oooo ünlü Naz Çekem de buraya gelmiş’ , ‘Siz şöylesiniz, biz yokken siz vardınız’, gibi saçma sapan konuşmaz.Ne dediği de belli değil bu arada, arka arkaya sürekli küfür ediyor. Ben onu sakinleştirmeye çalıştım.Sakinleştiğini düşündüm ve barın oraya geldik. Ellerimi tutup ‘hoşça kal’ derken parmağımı kırdı. Bunu bilerek mi yaptı, bilmeyerek mi yaptı bilmiyorum. İnsan birinin parmağını tutup, elini ters çevirmez yani.. . ‘Seni çok seviyorum, görüşürüz’ dedi gülerek pat diye parmağımı kırdı.

“SILA’YLA ÇOK FARKLILIĞIM VAR”

O zaman bana o kamera kayıtlarını vermediler, vermiş olsalardı ben davamı da açardım. Benim Sıla ile çok farklılığım var. Sıla bir kere Türkiye’nin en sevdiği ses. Onun başına böyle bir şey geldiği an gördüğünüz gibi tüm Türkiye ayaklandı. Allah’tan hala duyarlıyız bazı şeylerde. Çünkü benim başıma bu geldiğinde bana kimse inanmadı. Bana kamera kayıtlarını vermediler düşünün. Öyle bir noktaya gelmişti ki mesele… Bu olayı görenler vardı, bana kimse inanmadı. Ben de ailemden dolayı bu olayın çok üzerine gitmedim. Yanlış mı yaptım, doğru mu yaptım çok bilmiyorum ama… Ben iş yapıyorum ve böyle bir şeyin içinde adımın gezmesi de çok hoş bir şey değil.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.