YouTube / gazetemag tv

Murat Boz ve Seda Bakan’dan “Öldür Beni Sevgilim”

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, senaryosunu Murat Dişli’nin kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez’in oturduğu Öldür Beni Sevgilim sinema filminin çekimleri tamamlanmak üzere.

Başrollerini Murat Boz ve Seda Bakan’ın paylaştığı, Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun oyuncu kadrosunda yer aldığı Öldür Beni Sevgilim ekibi geçtiğimiz Perşembe günü Kemer Country’deki setlerinde basın mensupları ile biraraya geldiler.

EĞLENCELİ BİR BİRLEŞİM : AKSİYON VE KOMEDİ

Türk Sineması’nda aksiyon ile komedinin yanyana ele alındığı ender bir tür denemesi olan Öldür Beni Sevgilim, sinema severlere aşk, heyecan, aksiyon ve kahkaha dolu anları aynı anda yaşatmayı hedefliyor.

Sette basın mensuplarıyla biraraya gelen ve Okan rölüne hayat veren Murat Boz film ve çekimler hakında; “Özeliklle evil çiftler bu filmi izlediklerinden kendilerinden ve hayatlarından çok şey bulacaklar “derken, Okan’ın eşi Demet rolündeki Seda Bakan ise; Bu öyle bir film ki içinde aşk, komedi ve aksiyon var. 5 yıldır evil ve birbirinden sıkılmış genç bir çifti canlandırıyoruz. Evlilik yıldönümlerinde meydana gelen bir yanlış anlama sonucu birbirlerini öldürmeye karar veriyorlar ve hikaye başlıyor.

Ben her gün sete neredeyse titreyerek gidiyordum acaba bugün başımıza ne gelecek diye ama şahane bir ekip, şahane bir yönetmenimiz var. O yüzden çok büyük mutlulukla çalıştık bu sette. dedi

Çekimlerin tamamlanmasına 2 gün kalan filmin oyuncuları basın toplantısının sonunda yapım ekibi tarafından sürpriz olarak hazırlanan özel kutlama pastasınını da basın mensupları ile beraber kesip başarı geçen çekimlerini birlikte kutladılar.

EVLİ BİR ÇİFT İLİŞKİLERİNİ SORGULAMAYA BAŞLARSA

Evlilikte heyecanlarını kaybetmiş bir çift hayat görüşlerinin çok farklı olduğunu fark eder. Yıldönümlerinde başlarına gelen bir sürpriz sonucu ise hayatları bambaşka yönlere sapar.

Birbirlerini neredeyse öldürecek noktaya gelen ikili; aslında evliliklerindeki sorunun, birbirleriyle zaman geçirmemek ve hiçbir şey paylaşmamaktan kaynaklandığını anlar. Her evlilikte oluşabilecek sorunları ve kadın-erkek ilişkilerinin evrensel çıkmazlarını komik, romantik ve aksiyon dolu sahnelerle gözler önüne serecek olan filmde daha birçok sürpriz sinema severleri bekliyor.

Öldür Beni Sevgilim Mart 2019’da vizyonda.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.