Sinan Yılmaz, yepyeni albümü ile çok yakında yeniden sevenleriyle buluşacak

Sinan Yılmaz

Karadeniz müziğinin sevilen sesi Sinan Yılmaz, uzun zamandır üzerinde çalıştığı yepyeni albümü ile çok yakında yeniden sevenleriyle buluşacak.

“Kolbastı” şarkısıyla bomba gibi bir çıkış yapan ve o gün bugündür müzikseverlerin gönlünde taht kuran Yılmaz, yine birbirinden güzel kıpır kıpır ve dillere dolanacak şarkılarıyla müzik listelerini altüst etmeye hazırlanıyor.

Türkiye ve Avrupa’da düğünden konsere, festivalden özel etkinliklere kadar durmak nedir bilmeyen Karadeniz’in Prensi Yılmaz 5-6 saat sahnede kalarak adeta performans rekoru kırıyor.

Kurucusu olduğu Big Sound yapım şirketinde sanatçı dostlarının da albüm çalışmalarını hazırlayan hem yapımcı hem sanatçı kimliğiyle gece gündüz müzik çalışmalarını sürdüren Yılmaz, albümün yanı sıra çok yakında yeni televizyon programı ile ilgili de sürprizler olabileceğinin müjdesini verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.