gazetemag tv

Simge, Türkiye’nin en büyük gençlik festivali ‘Whitefest’te sahne aldı

Geçtiğimiz yılın en başarılı ismi Simge, Türkiye’nin en büyük gençlik festivali ‘Whitefest’ kapsamında sahne aldı.

Yoğun konser programına Unitravel’ın organize ettiği Whitefest’i ekleyen güzel sanatçı, Uludağ’daki hayranlarına unutulmayacak bir müzik şöleni yaşatarak festivale damgasını vurdu.

Özel repertuvarı ve sahne şovu ile dinleyicilerden her daim tam not alan başarılı sanatçı, Whitefest sahnesinde büyük bir sürpriz yaparak ilk kez yeni çıkacak olan şarkısı ‘Yankı’yı canlı canlı seslendirdi.

Sahne performansı, şovları, kıyafeti ve makyajı ile mükemmel bir bütünlük içinde sahnede harikalar yaratan sanatçı, yeni şarkısı ‘Yankı’ ile de büyük beğeni topladı.

SAHNELERİN ARANAN İSMİ SİMGE ! Yeni maxi single çok yakında..

Sevilen şarkıları ile dinleyenlerin içini ısıtan Simge, 26 Ocak ve 9 Şubat’ta tekrar Whitefest sahnesinde, 29 Ocak’ta Hollanda’da, 30 Ocak’ta Muğla’da, 2 Şubat’ta İstanbul Jolly Joker’de, ve 4 Şubat’ta Bernolfest kapsamında Bulgaristan’da konser programına hız kesmeden devam edecek.

Simge, aynı zamanda çok yakın bir tarihte çıkaracağı maxi single’ı ‘Yankı’ için büyük bir heyecan içerisinde.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.