Whitefest’te Simge coşkusu

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin en büyük gençlik festivali Whitefest’te sahne alan Simge, 26 Ocak akşamı Uludağ’da ikinci konserini verdi.

Whitefest için özel tasarlanan kıyafeti ve farklı imajı ile hem kulağa hem de göze hitap eden güzel sanatçı; ‘Ben çok fazla büyük geçişleri olan değişiklikleri sevmiyorum. Klasik tarzda bir ömür geçirebilirim. Kıyafette değişik tarzlara açığım ama saçta bu kadar ani değişiklik yapabilen biri değilim. Bukalemun gibi her işte farklı tarzda çıkmayı tercih etmiyorum ‘ diyerek basın mensubu arkadaşların sorularına cevap verdi.

KAYAK KONUSUNDA CESARETLİ DEĞİLİM !

Konser öncesinde röportaj veren Simge; ‘Küçükken okullar tatil olsun diye dua ederdim. Hemen bahçeye iner arkadaşlarımızla toplanıp oyunlar oynardık. Çok keyifli geçerdi. Şimdi de aynı ruhu taşımaya devam ediyorum. Kayak konusunda cesaretli değilim ama haftaya kayak yapmayı deneyeceğim’ dedi.

HERKESİN GÜZEL RUHU DEĞDİ!

Simge verdiği röportajda ‘ Bugün itibariyle Yankı şarkımızın teaser’ı sosyal medyada paylaşıldı. Yeni projemiz ile ilgili büyük heyecan içerisindeyim. Bu projeye herkesin güzel ruhu değdi. Cuma günü tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yer bulacak. Umarım herkes yeni şarkımız Yankı’yı beğenir. ‘ cümleleriyle heyecanını paylaştı.

Sahnede bitmeyen enerjisi ile dinlemeye gelenlere eğlence dolu saatler yaşatan güzel sanatçı, yine ilgi odağı oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.