Sibel Can-Emir Sarıgül aşkına Buket Aydın gönderme yaptı

Sibel Can ile Emir Sarıgül aşkının belgelenmesi sonrası ünlü sunucu Buket Aydın’dan flaş bir paylaşım geldi.

Son olarak sunucu Buket Aydın ile aşk yaşayan iş insanı Emir Sarıgül, ünlü sanatçı Sibel Can ile Göcek’te yakalandı.

blank

Magazin gündemine bomba gibi düşen fotoğraf karesi sonrası Emir Sarıgül’den geçtiğimiz aylarda ayrılan sunucu Buket Aydın’dan imalı bir paylaşım geldi.

Aydın, “Kişinin kalitesini kendisinin belirlemesi muazzam bir adalet” yazılı bir paylaşım yaptı. Ünlü sunucunun bu paylaşımı Emir Sarıgül’e gönderme olarak yorumlandı. Buket Aydın’a çok sayıda destek mesajı geldi.

Emir Sarıgül ile Sibel Can’ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. ’Birlikte değiliz’ açıklaması yapan çiftin aşkı fotoğraflandı

Tv100, Emir Sarıgül ile ünlü şarkıcı Sibel Can’ın birlikte tatil yaptığını gösteren fotoğrafları paylaştı. Emir Sarıgül, Sibel Can’la beraber tatil yaptığı iddialarını yalanlamıştı, ancak çiftin fotoğrafları ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı Sibel Can ile Emir Sarıgül’ün birlikte olduğu iddiaları magazin. Emir Sarıgül eşinden ayrıldıktan sonra sunucu Buket Aydın’la birlikte olmuştu. Ancak iki isim yollarını ayırdı.

Kapanma günlerinde Buket Aydın soluğu Bodrum’da alırken, Emir Sarıgül ise Marmaris’in yolunu tuttu.

Emir Sarıgül teknede keyif yaparken yanında 6 yıldır birlikte aşk yaşadığı öne sürülen ünlü şarkıcı Sibel Can da yer aldı.

50 yaşındaki Sibel can daha önce çıkan aşk iddialarını yalanlamış böyle bir ilişkisi olmadığını savunmuştu.

İddialar üzerine açıklama yapan Emir Sarıgül, “Basında yer alan haberlere sadece gülüyorum. Beni yıpratmak için bilinçli çıkartılan haberler, evet ben teknede tatildeyim. Ama dost meclisindeyim. Çıkan haberleri Allah’a havale ediyorum” dedi.

Ancak 6 yıllık aşkı gösteren fotoğraflarları tv100 paylaştı. Fotoğraf, Emir Sarıgül ile Sibel Can’ın birlikte tatil yaptıklarını gözler önüne serdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.