Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler ‘İkimizin Yerine’ filmi ile son on yılın rekorunu kırdılar

Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’i bir araya getiren İkimizin Yerine filmi gişede başarı gösterdi.

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Serenay Sarıkaya ile ekranların yakışıklı jönlerinden Nejat İşler’i bir araya getiren İkimizin Yerine filmi gişede çarpıcı bir sonuca imza attı.

REKOR KIRDILAR

Her ne kadar filmin fragmanları çok yüksek bir izlenme oranına ulaşmasa da sinema seyircisi bu ikilinin filmini gişede ödüllendirmeye karar vermiş gibi görünüyor. Sarıkaya ve İşler’i bir araya getiren yapım, 3 günde 330 bin kişiye ulaşarak son on yılın en iyi açılış yapan aşk filmi oldu. İkimizin Yerine 2003 yılında vizyona giren Asmalı Konak Hayat filminden sonra en iyi açılışı yapan film oldu. Asmalı Konak vizyona girdiği dönemde 1.790.797 kişi tarafından izlenmiş ilk üç günde ise 663 bin 273 kişiye ulaşmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.