Serenay Sarıkaya: Hayatımın en güzel rüyası

Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, hayalini kurduğu müzikal ile tiyatro sahnesinde seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

1865 yılında Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip kurgu roman Alice Harikalar Diyarında, çağdaş bir uyarlama ile sahneleniyor.

Sarıkaya: “Hayatımın en güzel rüyası”

Seyircisini fantastik bir dünyaya davet eden Alice Harikalar Diyarında’nın Alice’i olmaya hazırlanan Serenay Sarıkaya, dans provaları ve şan derslerine de tüm hızıyla devam ediyor.

Alice performansı için ayrıca ukulele dersleri alan Sarıkaya, heyecanını şu sözlerle paylaştı: “Çocukluğumun ruhu, enerjisi sardı etrafımı şimdilerde… Yepyeni bir yolculuğa çıkardı beni. Kesin rüya…! Ama hayatımın en güzel rüyası. Öyle güzelki hayat boyu bu rüyayı görebilirim. Sevdiğim her şey var içinde.”

Klasik bir hikayeyi çağdaş bir sahne diliyle günümüz seyircisiyle buluşturacak olan Alice Harikalar Diyarında, kostümleriyle, dekoruyla, şarkılarıyla, koreografisiyle, fantastik bir yolculuk, bir büyüme hikayesi anlatmaya hazırlanıyor.

blank
Serenay Sarıkaya
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.