Serenay Sarıkaya, belgesele el attı

Ekranın aranan yüzü Serenay Sarıkaya, film ve dizilerden sonra şimdi de belgesel projesinde yer alacağını açıkladı.

Sevgilisi Kerem Bursin ile beraber yeni yıla Kuzey Afrika’da giren Sarıkaya, keyifli gecen yeni yıl tatili sonra yurda döndü. Bir AVM’de alışveriş yaparken görüntülenen Serenay, “Uzun zamandır evde yoktum. Gelir gelmezde evin eksiklerini tamamlamak için alışverişe çıktım” dedi. Güzel oyucu yakın zamanda 3 bölümlük farklı bir belgesel projesi ile farklı bir konsepte ekranlarda olacağını söyledi.

İLTİFAT YAĞDIRDI

Bu özel projede Sarıkaya’nın yanı sıra Halit Ergenç, Ezgi Mola ve Ozan Güven de yer alıyor. Ayrıca Sarıkaya, sevgilisi Kerem Bursin’in yeni dizisi “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisi için ise, gerçekten harika bir senaryo, fevkalade bir ekip. Umarım yerini bulur ve uzun soluklu bir proje olur” açıklamasında bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.