Serdar Özen organizasyon sektörüne imzasını atmaya devam ediyor

Ünlülerin organizatörü Serdar Özen, kendi adını verdiği markası ile düzenlediği düğünlerle pandemi döneminde de sektöre imzasını atmaya devam ediyor!

Demet Akalın, Seren Serengil, Fahriye Evcen, Işın Karaca, Aslı Hünel , Özge Özder , Selin Ciğerci, Yasemin Sakallıoğlu, Buse Varol ve Alişan gibi ünlü isimlerin düğün, nişan ve doğum günü organizasyonlarını düzenleyen Serdar Özen, dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs ile birlikte de “yeni normal” düzenin organizasyon detaylarını ve önerilerini verdi.

Düğün sektörünün inceliklerini ve geleceğini birbirinden ünlü isimlerin en özel günlerine imza atan Özen’den pandemi sürecinde, özel organizasyonların bu sürece nasıl adapte edileceğinin tüyolarını aldık.

Serdar Özen
Serdar Özen

Serdar Özen; “Genelgeler doğrultusunda kağıt üzerinde sizlerin de bildiği önemleri aldık ancak asıl sınavımız 01 Temmuz itibari ile başladı. Konseptler tamamen doğaya bakarak tasarlanıyor. Sosyal mesafeye dikkat edilerek, daha sade eğlencenin dışında sadece şık bir anı kalacak düğünler planlamaya çalışıyoruz.” diyor.

BÜYÜKADA’DA AÇIK HAVA ORGANİZASYON ALANI İŞLETMESİNİ ALDI!

Salgından önce de açık hava düğünlerinin revaçta olduğunu söyleyen Serdar Özen, covid19 ile bu durumun daha da tercih edilir olduğunu söylüyor. İstanbul’da böyle mekanların zor bulunduğunu da belirten ünlü organizatör, bu açığı kapatmak için bu dönemi değerlendirerek Büyükada’da 70 dönümlük bir açık hava organizasyon alanının işletmesini aldığını söylüyor.

Yeni mekanında ilerleyen günlerde yine bir çok ünlü ismin de düğün ve nişan organizasyonunu yapacağını belirten Serdar Özen’nin planlanan ilk organizasyonu da geçtiğimiz aylarda nişanlanan ünlü fenomen Yasemin Sakallıoğlu olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.