Serdar Ortaç yeni sevgilisiyle görüntülendi!

2014 yılında dünyaevine giren Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan, 2019’da sürpriz şekilde tek celsede boşanmıştı. Taze bekar Serdar Ortaç yeni bir aşka yelken açtı. Ortaç, “Benimle Söyle” programında jüri üyeliği yapan şarkıcı Seçil Gür’le Bebek’te görüntülendi.

“GEL HAYATIM, KİMSE YOK”

Yaklaşık üç saat kaldığı mekandan çıkıp gazetecileri kontrol eden 49 yaşındaki şarkıcı, kimsenin olmadığını sanıp, “Gel hayatım, kimse yok” sözleriyle Gür’ü aracına doğru çağırdı.

Magazin muhabirlerinin “Serdar Bey yeni ilişkiniz hayırlı olsun” sözlerine ünlü şarkıcı, “Araba mı? Evet araba yeni” şeklinde kaçamak bir karşılık verdi. Muhabirlerin ısrarlı soruları üzerine Ortaç, “Arkadaşlar daha sonra konuşuruz olur mu? Sağ olun, teşekkür ederiz” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.