gazetemag tv

‘Serdar Ortaç maddi sıkıntıda’

Emrah Karaduman, kendisine bir şarkının aranjesini yaptıran ve 19 bin TL’yi ödemeyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’la mahkemelik oldu.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen davada Karaduman’ın tanıkları dinlendi. Aranjörlük yaptığını belirten Enver Gönen, “Serdar Ortaç’tan Emrah Karaduman’a iş teklifi geldi. 2 haftalık iş yapıldı ve Serdar Ortaç’a e-posta yoluyla teslim edildi. Serdar Ortaç whatsapp’tan Karaduman’a, ‘Çok güzel olmuş baba, kısa zamanda ödeyeceğim’ diyerek işi beğendiğine dair mesaj çekti. Parçanın aranjesi için 25 bin TL’ye anlaşılmıştı. Ancak ödeme yapılmadı” dedi. Günen, Ortaç’ın maddi sıkıntıda olması nedeniyle parayı ödeyemediğini bildiğini söyledi. Mahkeme, Ortaç’ın tanıklarının dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.