gazetemag tv

Serdar Ortaç, eşini çocuk yapmaları konusunda ikna etmeyi başardı

Sağlık durumuyla ilgili yaptığı son açıklama ile hayranlarını telaşlandıran Serdar Ortaç, eşini çocuk yapmaları konusunda ikna etmeyi başardı.

Sağlık durumuyla ilgili son yaptığı açıklamada “Dışarıdan iyi görünüyorum ama elim ayağım tutmuyor” ifadelerini kullanan Serdar Ortaç, eşini çocuk konusunda ikna etti.

MEKAN ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİLER

Star Tv’de ‘Duymayan Kalmasın’ programının haberine göre Serdar Ortaç eşi Chloe ile birlikte bir mekandan çıkarken görüntülendi.

“AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ”

Soruları cevaplayan Serdar Ortaç ve eşi Chloe ayrılık haberlerini inkar ederek “Neden sürekli böyle haberler çıkıyor biz de anlamıyoruz. Biz birbirimizi seviyoruz ve ayrılmayı düşünmüyoruz’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

ÇOCUK MÜJDESİ

Çocuk istediğini her fırsatta dile getiren ünlü şarkıcı, 2018 yılında çocuk sahibi olacaklarını açıkladı.

HAYRANLARINI ÜZMÜŞTÜ

MS hastası olan Ortaç, yaptığı son açıklamada “Hastalığım devam ediyor. Alıştım hastalığıma. Dışarıdan iyi görünüyorum, içi biraz yorucu. Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor. Bol bol spor yapmak lazım” ifadelerini kullanmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.