Seçil Gür’den Serdar Ortaç’a: ‘Serdar ne Chloe’yi ne de beni sevmedi’

Serdar Ortaç’ın eski sevgilisi olan şarkıcı Seçil Gür, dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Serdar Ortaç’ı hedefine alan ünlü isim, eski sevgilisini sevgisizlikle suçladı.

Serdar Ortaç 2019 yılında kendisi gibi şarkıcı olan Seçil Gür ile aşk yaşamaya başlamış ve ilişkileri 1.5 yıl sürmüştü. Gökhan Kalaycıoğlu’nun internette yayınlanan programına konuk olan Seçil Gür, eski sevgilisi Serdar Ortaç hakkında konuştu. Seçil Gür’ün bazı açıklamaları, Ortaç’ı suçlar şekilde oldu.

‘SERDAR ORTAÇ İLE TANINMAM ONUR KIRICI BİR ŞEY’

Yıllardır müzik piyasasında olduğuna dikkat çeken Gür, buna rağmen insanların kendisini Serdar Ortaç ile tanımasının onur kırıcı bir şey olduğunu söyledi.

blank

Ünlü biriyle birlikte olmanın çok zor olduğunu söyleyen Gür, ‘Şahsım adına onur kırıcı bir şey. Altı boş bir insan biri olsam bunun için mücadele edebilirim. İlk defa bir ünlüyle birlikte oldum.

Çok zormuş, Diyetini ödedim. Serdar magazinle çok iç içe yaşayan bir insan. Çok şöhretli arkadaşlarım var. Hiç biri Serdar kadar magazinin olduğu yerlerde dolaşmıyor.’ şeklinde konuştu.

‘SERDAR NE CHLOE’YU NE DE BENİ SEVMEDİ’

Ortaç’ı sevgisizlikle de suçlayan ünlü isim, “Beni Serdar’ın sağlığından başka hiç bir şeyi ilgilendirmiyordu. Kendisini sevdiğim için 1 buçuk yıl yanında durdum.

Hayatımda sevmediğim kimsenin yanında 1 saniye durmam. Serdar’ın kimseyi sevdiğini düşünmüyorum.

Ben Serdar’ın Chloe’yu da beni de bir başkasını da hatta kendisini de sevdiğini düşünmüyorum.” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.