İBB Şehir Tiyatroları, Geç Kalanlar oyunuyla Beylikdüzü seyircisiyle buluştu

İstanbul’un her ilçesine oyunlarını götürmeyi hedefleyen İBB Şehir Tiyatroları, Geç Kalanlar oyunuyla Beylikdüzü seyircisiyle buluştu.

Pervin Ünalp’ın yazıp Nihat Alpteki’nin yönettiği, Defne Gürmen, Elçin Atamgüç, Vildan Türkbaş, Zafer Kırşan’ın rol aldığı Geç Kalanlar, 22 Şubat 2022 Salı günü Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanatseverlerle bir araya geldi.

blank

Rüstemoğlu Cemal’in Tuhaf Hikâyesi Beylikdüzü’ne Konuk Oluyor

İBB Şehir Tiyatroları oyunları Mart ayında da Beylikdüzü’nde sahnelenmeye devam edecek. Cengiz Toraman’ın yazıp yönettiği Rüstemoğlu Cemal’in Tuhaf Hikâyesi, 1 Mart 2022 Salı günü 20:30’da Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenecek.

Osmanlı İmparatorluğu’nun son demlerinde, Girit’teki yurtlarından sürgün edilen bir ailenin İstanbul’a, Çanakkale’ye ve nihayet Ayvalık’a uzanan maceralı yolculuğu. Rüstem’in, Cemal’in ve hayatlarındaki diğer insanların kimi zaman gülünç kimi zaman hüzünlü ama sımsıcak hikâyeleri.
Oyunda Esen Koçer, Levent Üzümcü rol alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.