Sean Penn’e büyük tepki

Genç sevgilisiyle samimi şekilde objektiflere yakalanan ünlü oyuncu Sean Penn’e tepki geldi.

OK! dergisinin haberine göre Penn’in 14 yıl evli kalıp ayrıldığı eski eşi Robin Wright, Penn’in kızından daha genç bir sevgili edinmesinden rahatsız oldu. Dergi internet sitesinde, Penn ile evliliğinden iki çocuk sahibi olan Robin Wright’ın bu durumdan hiç hoşlanmadığını yazdı.

Robin Wright ile Sean Penn 1996 yılında evlendi ancak çift, 2010’da yollarını ayırdı. Penn ile Wright’in bu evlilikten Dylan Frances adında 25 yaşında bir kızı ve Hopper Jack adında 23 yaşında bir oğlu bulunuyor.

sean-penn

Sean Penn’in tatilde samimi şekilde görüntülendiği yeni sevgilisi Leila George D’Onofrio ise 24 yaşında. Yani oyuncunun kızından bir yaş daha genç.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.