Şarkıcı Sibel Tüzün’ün başı eski kocasıyla dertte!

Sibel Tüzün, kendisini tehdit ettiği için şikayetçi olduğu eski eşi Ender Balcı ile duruşmada karşı karşıya geldi.

Sibel Tüzün, 2016’da boşandığı prodüktör Ender Balcı’nın kendisini ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle uzaklaştırma kararı aldırdı.

Tehdit ve şantaj mesajları atmaya devam eden Balcı, 21 ay 29 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ardından Ender Balcı, şarkıcıyı kast ederek “Sürekli kocalarını başka adamlarla aldatıyor” şeklinde bir paylaşım yaptı.

blank
Sibel Tüzün

YENİDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Sibel Tüzün, eski eşini bir kez daha şikayet etti. Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre; hakim karşısına çıkan Ender Balcı, duruşmaya iki tanık getirdi. Tanık Erhan Akman; Sibel Tüzün’ün ilk eşiyle evliyken, ileride ikinci eşi olacak kişiyle birlikte olduğunu, ikinci eşiyle evliyken de Ender Balcı ile ilişki yaşadığını söyledi. Tanık Umut İsan da Sibel Tüzün’ün, evliyken müzik sektöründen kişilerle beraber olduğunu öne sürdü.

blank
Ender Balcı
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.