Şampiyon’un oyuncu kadrosuna Erkan Avcı ve Şahin Kendirci katıldı

Başrolünü Tolgahan Sayışman’ın üstlendiği ve güçlü kadrosuyla adından oldukça söz ettirecek olan Şampiyon’un oyuncu kadrosunda önceki performanslarıyla büyük ilgi toplayan Erkan Avcı da var.

Erkan Avcı, dizide Yaman Günaltay (Erdal Özyağcılar)’ın oğlu Zafer’i canlandıracak. Zafer, 35 yaşında umutsuz ve yalnız bir evlat aynı zamanda kötü bir antrenman boksörü. Fedakâr bir dost ve bulunmaz bir sırdaş olan Zafer’in en büyük arzusu hayatı bir yerinden yakalayıp babasının gözüne girmek.

“Şampiyon”un kadrosunda Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy, Halit Özgür Sarı, İlayda Alişan, Mehmet Bozdoğan, Berk Yaygın, Bahar Süer, Volkan Keskin, küçük oyuncu Emir Özyakışır ve Meltem Savcı, Vedat Erincin gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

blank

Bir sürpriz isim daha…

Müslüm filmindeki başarılı performansıyla izleyenleri kendine hayran bırakan Şahin Kendirci de dizinin ilerleyen bölümlerinde dizinin kadrosuna katılacak. Müslüm filminden sonra Ketche (Hakan Kırvavaç) ile tekrar bir araya gelen Erkan Avcı ve Şahin Kendirci izleyenlere yine güzel duygular aktaracak.

Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı ( Tolgahan Sayışman )’ nın oğlu Güneş ( Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alan Şampiyon’un genel hikaye ve künyesi aşağıdaki gibidir.

Genel Hikaye:

“Kafkas” lakaplı Fırat Bölükbaşı, gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ama bu fırsat büyük bir trajediye dönüşerek onu bir anda hayatının en karanlık dönemine itmiştir. Oğlu Güneş 7 yaşına geldiğinde ise kaderi onu yine ringe çağırır. Kafkas’ın tutunacağı tek dal olan Güneş’e de annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Hayatla maçını 7 yıl önce kaybeden Kafkas’ın rövanşı kaybetmeye hiç niyeti yoktur. Canı ne kadar acırsa acısın “Şampiyon” yıkılmaz ve hep aynı sözü tekrarlayarak dikilir hayatın karşısına; Bir raunt daha!

Künye:
Yapım : Okul Sanat Film Yapım
Yapımcı: Başak Bingüller, Çağrı Bingüller
Yönetmen: Ketche ( Hakan Kırvavaç )
Senaryo : Alphan Dikmen, Başak Angigün
Oyuncular: Tolgahan Sayışman (Fırat-Kafkas), Erdal Özyağcılar (Yaman), Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna), Erkan Avcı (Zafer), Halit Özgür Sarı (Kerem), İlayda Alişan (Neslihan) , Mehmet Bozdoğan (Tansel), Berk Yaygın (Serhat), Bahar Süer (Mücella), Volkan Keskin (Uraz), Emir Özyakışır (Güneş) ve Meltem Savcu (Gülten), Vedat Erincin (Harun)

“Şampiyon” ilk bölümüyle 12 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de TRT 1’de

Yıldız Çağrı Atiksoy “Şampiyon” dizisinde sevenlerinin karşısına çıkıyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.