“Şahane Hayaller” filminin setinde yürekleri ağza getiren bir olay!

Sosyal medya dünyasının sevilen karakterlerinden Nalet Bebe’nin yaratıcısı Ömer Başdoğan, senaryosunu yazdığı Şahane Hayaller filmiyle 7 Şubatta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın müziklerini ise Kerem Ökten’in yaptığı; kadrosunda Nalet Bebe’nin yaratıcısı Ömer Başdoğan, Salih Kalyon, Çetin Altay, Cemil Şahin, Suzan Aksoy ve Berrak Güvem gibi oyuncuların yer aldığı ‘Şahane Hayaller’ adlı sinema filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=xHZdJfDHK_s

Kamera arkasında yürekleri ağza getiren bir olay yaşandı.Ömer Başdoğan’ın çekim sırasında başına saksı düştü.Ne olduğunu anlayamayan Ömer Başdoğan şaşkınlığını gizleyemedi.Set ekibinin de büyük korku yaşadığı olay sonrası hastaneye kaldırılan Ömer Başdoğan 1 gün gözlem altında tutulduktan sonra çekimlere devam etti.

“Şahane Hayaller” filminin çekimleri tamamlandı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.