Şahan Gökbakar’dan ‘evi için yardım istiyor’ yorumlarına cevap verdi

Günlerdir Muğla’nın Marmaris ilçesindeki yangınlarla canla başla mücadele eden Şahan Gökbakar, ‘yardım çağrılarını kendi mülkü için yaptı’ eleştirilerine yanıt verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=xcNNdEBzPs8&t=4s

Şahan Gökbakar yangınla mücadele eden ünlü isimlerin başında geliyor. Son günlerde açtığı canlı yayınlarla yetkilerden yardım isteyen ve yangın söndürme çalışamalarına katılan Gökbakar, sosyal medyada bazı suçlamalara maruz kaldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları Gökbakar’ın yardım çağrılarını Marmaris’teki kendi mülkünü kurtarmak için yaptığını dile getirdi. Ünlü isim ise bu suçlamalara sessiz kalmayarak cevap verdi.

“O GÜN GELDİĞİNDE KİMSEDEN YARDIM İSTEMEYECEĞİM”

Gökbakar, “Yangın çıktığında eşimle İstanbul’daydık. Eşime, burada olmak istediğimi söyledim. Bin adet yangın söndürücü getirdim, dağıttım. Kendi evimin etrafında yangını söndürecek su pompaları aldım. Evim yangın tehlikesi taşımıyor ama gereken önlemleri aldım. Evimin yandığını görmek isteyenler için de o gün geldiğinde kimseden yardım istemeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.