Şahan Gökbakar: Hırsız dışarıda gezerken gazetecilerin hapse girmesi beni çok üzüyor

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Libya’da görev yaptığı sırada şehit düşen MİT mensubunun kimlik bilgilerinin ifşa edilmesine ilişkin hapis cezaları onanan gazeteciler Murat Ağırel, Barış Pehlivan ve Hülya Kılınç’ın tutuklanarak cezaevine gönderilmesine tepki gösterdi.

YouTube video

Ülke gündemine sosyal medyada hesabından yaptığı eleştirileri ve tepkileriyle dikkat çeken ünlü komedyen Şahan Gökbakar, bu kez cezalarının onanmasının ardından gazeteci Barış Pehlivan, Murat Ağırel ve Hülya Kılınç’ın tutuklanarak cezaevine gönderilmesine isyan etti.

”HIRSIZ DIŞARDA GEZERKEN HABER YAPAN GAZETECİNİN HAPSE GİRDİĞİ BU SİSTEM…”

Gökbakar Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Hırsızın, uğursuzun, katilin, tecavüzcünün, dolandırıcının, kaçakçının, yolsuzun dışarda gezdiği, ama haber yapan gazetecinin hapise girdiği bir sistem içerisinde olmak beni çok üzüyor, yoruyor ve mutsuz ediyor.” ifadelerine yer verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.