Sıla: Keşke konu hep aşk olsa

Pop müziğin başarılı kadın sanatçılarından Sıla, Sevgililer Günü’nde Kerki Solfej’in düzenlediği konserde İstanbullulara keyifli bir akşam yaşattı.

Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarının karşısına çıkan Sıla, mavi elbisesiyle büyüledi. 14 Şubat’a özel repertuvarıyla en güzel aşk şarkılarını söyleyen sanatçı, konserde keyifli anlara imza attı.

“Keşke konu hep aşk olsa”

Şarkı arasında Sevgililer Günü ile ilgili yaptığı konuşmada “Bu zamana kadar özel günlere sığınmaya hiç gayretim olmadı. Ama zaten özel gün bahane birlikte olmak şahane. Keşke konu hep aşk ve sevgi olsa.” şeklindeki sözleriyle salondan büyük alkış aldı.

blank

“Sevgilim için söyleyeceğim”

Sıla düzenlemesini sevgilisi İlker Kaleli’nin yaptığı “Rüyanda Görsen İnanma” şarkısını “Bu şarkıyı sevgilim için söyleyeceğim” diyerek kendisini sahne arkasından izleyen Kaleli’ye ithaf etti. Coşkulu seyirci konser bitiminde sanatçıyı bitmeyen alkışlarla tekrar sahneye çağırdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.