Şahan Gökbakar aşıyla ilgili komplo teorilerini böyle ti’ye aldı!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, bir süre ara verdiği Instagram’a hızlı döndü. Sık sık paylaşım yapan Gökbakar, son olarak ise aşıyla ilgili komplo teorilerini ti’ye alan bir videoyla hayranlarını gülümsetti.

Şahan Gökbakar, Instagram hesabını uzun bir süre kullanmamış ve sosyal medyaya ara vermişti. Geçtiğimi ay yeniden Instagram’a dönen ünlü komedyen, yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Aşı konusunda sık sık takipçilerine çağrı yapan Gökbakar çektiği videoyla ise aşı konusundaki yanlış bilgileri ti’ye aldı. Geçtiğimiz günlerde 2. doz koronavirüs aşısını da yaptıran Gökbakar, paylaştığı videoyla hayranlarını güldürdü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.