Şahan Gökbakar: 4 çocuk istiyorum

Çiçeği burnunda baba Şahan Gökbakar, kalabalık bir aile olmak istediğini “Mümkünse dört çocuk ama henüz hanıma söylemedim” sözleriyle anlattı.

‘Osman Pazarlama’ adlı filmiyle vizyon heyecanı yaşayan Şahan Gökbakar, baba olmayı anlattı. 2.5 aylık oğlu Deniz Efe ile babalık duygusunu tadan komedyen, oğlunun fiziksel olarak kendisine benzemediğini söyledi. Sanatçı, “Oğlum olunca herkes tombik bekledi ama uzun ve ince oldu. Evlat sevgisi çok güzelmiş, baba olunca mülayimleştim” diye konuştu. Oğluna kardeş düşünen oyuncu, “Daha fazla çocuk sahibi olmak isterim. Mümkünse dört ama henüz hanıma söylemedim” derken dadıya ihtiyaç duymadan oğluyla bizzat kendisinin ilgilendiğini belirtti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.