Rooftop Festival, bu sene ilk defa İzmirliler ile buluştu

6 yıldır İstanbul’da gerçekleşen ve bir klasik haline gelen Rooftop Festival, bu sene ilk defa 1 Ekim tarihinde İzmirliler ile buluştu.

İzmir’de 3000 katılımcıyı ağırlayan festival, şehrin en güzel 5 terasında 20’den fazla sanatçının performansı ile en ilgi çekici festivallerden biri oldu.

Barcino, İzmir Marriott, Park Inn by Radisson İzmir, Renaissance Hotel İzmir ve Zoi Terrace ‘tan şehrin en güzel manzaralarına karşı günü müzik eşliğinde kapatan katılımcılar, Oceanvs Orientalis, Ali Kuru, Beegee, Headwaters, Menachem 26, Ikaru ve 20’yi aşkın sanatçının performansı ile geceyi noktaladı.

Tek bilet ile diledikleri gibi mekan değişikliği yapan katılımcılar, müziğin yanı sıra çeşitli aktiviteler ile de deneyim dolu anlar yaşadı.

Aynı ruh, yeni şehir: İzmir Rooftop Festival!

Festivalin yaratıcısı Profun Creative Events, ”İstanbul’dan İzmir’e sevgilerle.” başlığıyla duyurduğu İzmir Rooftop Festival’i şehrin bir klasiği haline getirip, her sene düzenlemeyi planlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.