gazetemag tv

Ronaldo’nun Instagram hesabına rekor teklif!

Instagram’da 187 milyon takipçisi olan ve geçtiğimiz sene 38.2 milyon sterlin gelir elde eden Cristiano Ronaldo’ya, ABD’li bir yatırım şirketinden 1 yıllık kiralama karşılığında 100 milyon euro teklif edildi.

Juventus’ta forma giyen Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo’nun Instagram hesabına dudak uçuklatan bir teklif geldiği iddia edildi.

İddiaya göre ABD’li bir yatırım devi, yıldız oyuncuyu aradı. “Instagram hesabını 100 milyon euro karşılığında, bir yıllığına kiralamak istiyoruz” teklifini yaptı.

ABD basını, Ronaldo’nun teklifi değerlendirdiğini yazdı. Ronaldo’yu Instagram’da 187 milyon kişi takip ediyor. Ronaldo, Instagram’dan 38.2 milyon sterlin’lik gelir elde etmişti.

Cristiano Ronaldo

BİR GEÇİM KAPISI: INSTAGRAM

Gün geçtikçe popülaritesi artan ve bir reklam platformuna doğru evrilen Instagram’da, ünlü isimler astronomik gelirler elde ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler