Rihanna Forbes’in milyarderler listesine girdi

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, Forbes dergisinin her yıl hazırladığı milyarderler listesinde 1729. sırada yer aldı. Rihanna’nın 1.7 milyar dolar serveti olduğu belirtildi.

Rihanna, Forbes dergisinin her yıl hazırladığı milyarderler listesinde 1729. sırada yer aldı. Servetinin ana kaynağının müzik yerine, kozmetik markası Fenty Beauty olduğu öğrenildi.

Rihanna ile birlikte Yüzüklerin Efendisi film serisiyle tanınan ve farklı şirket ve yatırımları olan Peter Jackson da listeye ilk kez adım attı. Jackson listede 1929’uncu sıraya oturdu.

Forbes verilerine göre Rihanna’nın 1.7 milyar doları bulunurken, bu servetin kaynağının ise kozmetik girişimi Fenty Beauty olduğu kaydedildi. 36 yaşındaki Rihanna şirketi Fransız lüks LVMH şirketi ile ortak yürütürken, 2020’de 550 milyon dolar gelir elde ettiği de belirtildi. Rihanna ayrıca Savage x Fenty iç giyim markasının da yüzde 30’una sahip.

Bu yıl ASAP Rocky ile bebek bekleyen Rihanna böylelikle Barbados’un ilk milyarderi oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.