Rigobert Song, Kamerun Milli Takımı’nın yeni teknik direktörü oldu

Türkiye’de Galatasaray ve Trabzonspor’da forma giyen Kamerunlu futbol adamı Rigobert Song, Kamerun Milli Takımı’nın yeni teknik direktörü oldu.

Bir dönem Galatasaray ve Trabzonspor’da oynayan Rigobert Song, Kamerun Milli Futbol Takımı’nın teknik direktörlüğüne getirildi.

Ev sahibi olduğu 33. Afrika Uluslar Kupası’nı 3. sırada tamamlaması sonrası Kamerun Milli Takımı’nın teknik direktörü değişti.

Kamerun Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, sözleşmesi feshedilen Portekizli Toni Conceiçao’nun yerini, 137 maçla Kamerun Milli Takımı tarihinin en fazla forma giyen efsane isim Rigobert Song alacak.

2018’de geçici olarak Kamerun A Milli Takımı’nın başına geçen 45 yaşındaki Song, sonrasında ise 23 yaş altı milli takımını çalıştırdı.

Song, Türkiye’de Galatasaray ve Trabzonspor’da top koşturduktan sonra futbolu bırakmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.