Red Bull İstanbul Unlocked’da kesintisiz müzik keyfi Red Bull Hub’da olacak

İstanbul gece hayatının en büyük kutlamasına hazırlanan Red Bull İstanbul Unlocked, 2 gün boyunca İstanbul’un en sevilen mekanlarını geniş bir müzik seçkisiyle birleştirerek, eğlenceli bir gece hayatı deneyimi sunacak. 1-2 Temmuz tarihlerinde Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası’nda gerçekleşecek Red Bull İstanbul Unlocked’da, İstanbul’un en iddialı mekanlarındaki performansların yanı sıra Red Bull Hub’da da müzik ziyafeti durmaksızın devam edecek. HOSH, Avangart Tabldot, Santi & Tuğçe, Q-Bra, Levent Alp & Lâlonjoje, The Pirouettes, Kaan Düzarat, Berk Büyükakın, Erez Öztürk ve Bedük, 2 gün boyunca Red Bull İstanbul Unlocked dinleyicisini coşturacak. Red Bull İstanbul Unlocked için detaylı bilgiye redbull.com/unlocked adresinden ulaşılabiliyor.

Red Bull İstanbul Unlocked, festival tadında bir gece hayatı deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Popüler ve sevilen sanatçıların performanslarını şehrin en çok tercih edilen 10’dan fazla mekanıyla birlikte sadece 2 günlüğüne tek çatı altında toplayacak Red Bull İstanbul Unlocked katılımcılara müzik ve eğlenceyi bir araya getirdiği bir kutlama yaşatacak.

Dünyanın en dinamik şehirlerinden İstanbul’u, en iyi performanslar ve mekanlar ile tek bir alanda sunacak olan Red Bull İstanbul Unlocked kapsamında 50’den fazla sanatçı 1-2 Temmuz tarihlerinde Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası’nda bir arada olacak. Klein, Sumahan, Kastel, Wu Bomonti, Kulp, Beyond, Joker No:19, 360 İstanbul, Fırın gibi mekanlarda hayata geçirilecek performansların yanı sıra katılımcılar Red Bull Hub’da 2 gün boyunca devam edecek müzik şöleniyle de keyifli anlar geçirme imkanı bulacak. 1 Temmuz Cuma günü HOSH, Avangart Tabldot, Santi & Tuğçe, Q-Bra, Levent Alp & Lâlonjoje, 2 Temmuz Cumartesi günü ise The Pirouettes, Kaan Düzarat, Berk Büyükakın, Erez Öztürk ve Bedük’ün performanslarını sergileyecekleri Red Bull Hub’da eğlence uzun süre devam edecek.

Kulüpler, miksologlar, sahne sanatçıları ve çok daha fazlasını tek çatı altında toplayacak Red Bull Istanbul Unlocked ve biletler hakkında detaylı bilgiye redbull.com/unlocked adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.