Prof. Dr. Sevil Atasoy “Uyuşturucu ile mücadele için para gerekiyor.”

“Riske girmem, kimsenin tarafı olmam”

Simge Fıstıkoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “Hayat Okulu”na konuk olan Prof. Dr. Sevil Atasoy ile söyleşisinin ikinci bölümü yayınlandı.

“Meslek hayatında hiç tehdit almadım” diyen Prof. Dr. Sevil Atasoy; bugüne kadar hiç riske girmediğinin ve hiçbir zaman kimsenin tarafı olmadığının altını çizerken, çok şüpheci olduğu için bir şeyin altına imza attığında ona yüzde yüz güvendiğini söylüyor.

Uyuşturucu ile mücadele konusundaki görüşlerini de aktaran Prof. Dr. Atasoy, okullardaki eğitimin, polisin verdiği eğitimin doğru olmadığını söylüyor. Atasoy “uyuşturucu ile mücadele için para gerekiyor” diyor.

Yapmak istedikleri, kendisini şaşırtan başarıları ve başarısızlıkları, ağladığı anları, insan ilişkileri, mesleğindeki bilgi ve cinsiyet eşitliği, aşk ve ikili ilişkiler üzerine ilgiyle izleyeceğiniz, Prof. Dr. Sevil Atasoy ile sohbeti Simge Fıstıkoğlu’nun Hayat Okulu’nda izleyebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.