Özgür Aras’ın yeni kitabı Kapıda Aşk Var raflardaki yerini aldı

Müzik, televizyon ve sanat camiasında pekçok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekânlar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından sıkça söz ettiren İletişim Danışmanı Özgür Aras’ın yeni kitabı Kapıda Aşk Var raflardaki yerini aldı.

Aşkın bir hayal olduğunu düşünen modern zaman insanını tam kalbinden yakalayan Aras, aşkın insanı şaşırtan, sürprizlerle dolu halini birbirinden tamamen farklı, ayrı uçlarda yaşayan iki karakterin öyküsüyle anlatıyor.

gazetemag-com-ozgur-aras

Aşk sen nelere kadirsin?

Mahçup, takıntılı, içe kapanık ama bir o kadar da sevgi dolu ve samimi bir kadın… Yaşamı oyun gibi algılayan, kendine güvenen, iddialı fakat aynı mutsuz çarkın içinde savrulmaktan yorulmuş bir adam… Aslında ikisi de mutluluğu aramaktan vazgeçtikleri anda buluyorlar birbirlerini… Karakterler, yaşamlar bambaşka olsa da, aşk kapıyı çaldığında teslimiyetten başka yol olmadığını anlıyorlar.

Peki aşkın gücü; ihaneti, korkuları ve geçmişin kötü hatıralarını yenebilir mi?

Cevabı Sayfa6 yayınlarından çıkan Kapıda Aşk Var’da…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.