Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı ‘Acı Tatlı Ekşi’ filminin çekimleri başladı

Yapımcılığı BKM ve CJ Entertainment Turkey tarafından gerçekleştirilen, yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu’nun üstlendiği, başrollerinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı ‘Acı Tatlı Ekşi’ filminin çekimleri başladı.

‘Acı Tatlı Ekşi’ filmi; çocukluk arkadaşı olan Duygu (Özge Özpirinçci) ve Murat’ın (Buğra Gülsoy) üniversitede başlayan ve yıllara uzanan aşk hikayesini anlatıyor.

Önceki gün Okan Üniversitesi’nde başlayan çekimlerde oldukça eğlenceli ve hareketli sahnelerde rol alan oyuncular, aşkla yemeğin bütünleştiği filmin tıpkı hayat gibi tüm tatları içinde barındırdığının altını çizdiler. Yönetmen Andaç Haznedaroğlu ise insanların bir tektaş yüzük yerine gerçek sevginin peşinden koştukları, ilişkilere emek verdikleri bir dünya anlatmak istediklerini belirtti.

Çekimleri İstanbul, İzmir, Urla ve Alaçatı’da 6 haftada gerçekleşecek filmin senaryosu da Buğra Gülsoy’a ait. ‘Acı Tatlı Ekşi’ filmi, izleyecilerine “Peki siz aşkınız için ne yapardınız?” sorusunu sordurmaya geliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.