Özcan Deniz, İsrail konserinden 1 Milyon TL kazandı

İstanbullu Gelin dizisiyle geniş bir hayran kitlesi yakalayan Özcan Deniz, İsrail’de 11 bin kişiye konser verdi. Deniz’in konserden kazandığı ücret ise 1 milyon TL olduğu ileri sürüldü.

Avrupa’da gösterime giren ancak İsrail’de büyük ses getiren İstanbullu Gelin’in başrol oyuncuları İsrail’i salladı. Önceki gün ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, Aslı Enver’le birlikte İsrail’e gitti. İki ünlü isim, büyük bir ilgiyle karşılandı.

İZDİHAMIN YAŞANDIĞI KONSER BİLETLERİ 300 DOLARDAN SATILDI

Özcan Deniz İsraillilere konser verdi. Biletleri günlerce öncesinde tükenen konser, başkent Tel Aviv’deki Menora Mictachim Arena’da düzenlendi. Yoğun sevgi gösterileri arasında konserine başlayan Deniz, söylediği şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.İsrailli yetkililerin verdiği bilgiye göre, biletleri 300 dolardan satılan konsere 11 bin kişi katıldı.

 

blank

ASLI ENVER DE SAHNEYE ÇIKTI

Özcan Deniz, bu akşam yine Tel Aviv’deki Menora Mictachim Arena’da bir başka konser düzenleyecek.Konser sırasında Deniz’in İstanbullu Gelin dizisinde başrolü paylaştığı oyuncu Aslı Enver de sahneye çıkarak hayranlarını selamladı.Bu akşamki konsere de 11 bine yakın müzikseverin katılması bekleniyor.

KONSERİN İPTAL EDİLMESİ İSTENMİŞTİ

İstanbullu Gelin dizisi sayesinde ciddi bir hayran kitlesine sahip Özcan Deniz’in İsrail’de konser vereceği aylar öncesinde kamuoyuna yansımıştı.Bu haberin ardından “Filistin İçin İsrail’i Boykot Girişimi” olarak bilinen BDS hareketi, Deniz’den İsrail’deki konserini iptal etmesini istemişti. BDS’den yapılan açıklamada, “İsrail Gazze’yi bombalarken ve her gün Filistinlileri öldürürken, İstanbullu Gelin’in bu ülkede yayınlanmasına izin vermeyin, konser davetini iptal edin” çağrısı yapılmıştı.

İSTANBULLU GELİN’İN SETİNE TURLAR DÜZENLENECEK

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrolü paylaştığı İstanbullu Gelin, İsrail’de en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Dizi sayesinde Deniz ve Enver’in geniş bir hayran kitlesine sahip olduğu İsrail’deki turizm firmaları, İstanbullu Gelin’in çekildiği mekanlara turlar düzenlemeye başladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.