Acun Ilıcalı, 2016 yılında boşandığı eski eşi Zeynep Yılmaz ile Miami’ye gitti

İkiliyi paylaşımları ele verdi…

Acun Ilıcalı ve Zeynep Yılmaz Miami’de beraber olduklarını paylaşımları ele verdi.

YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇMIŞLARDI

Geçtiğimiz sene eylül ayında Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’de dünyaevine giren medya patronu Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile anlaşmalı olarak geçtiğimiz gün Silivri Adliyesi’nde tek celsede boşanmıştı. Şeyma Subaşı İtalyan DJ Guido Senia ile yeni aşka yelken açmış Acun Ilıcalı’nın ise Itır Esen’le ilişki yaşadığı iddia edilmişti.

KIZLARI İLE MİAMİ’DE

Tüm bu gelişmelerin ardından dikkat çeken bir olay yaşandı. Yasemin ve Melisa ile Miami’de olan Acun Ilıcalı, kızları ile olan anlarını paylaştı.

blank

ZEYNEP YILMAZ’DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz da Instagram paylaşımlarında Miami’de olduğuna dair paylaşımlar yaptı.

blank

TAKİPÇİLERİN GÖZÜNDEN KAÇMADI

Acun Ilıcalı’nın kızları Yasemin ve Melisa ile yemek yediği mekanda paylaşım yaptıktan sonra Zeynep Yılmaz’ın paylaşımı dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı. Sosyal medya kullanıcıları Acun Ilıcalı ve eski eşi Zeynep Yılmaz’ın birlikte Miami’de olduklarını iddia ettiler.

İşte Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz’ı ele veren paylaşımları…

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.