Oyuncu Demet Özdemir’den Can Yaman tepkisi!

Demet Özdemir yakın bir arkadaşının düğününe katıldı. Çıkışta güzel oyuncuyu magazin muhabirleri bekliyordu. Gazeteciler, Özdemir’e Can Yaman’ı sordu. Oyuncu, “Hiç gerek yok şu anda” diyerek gazetecilere sitem de bulundu.

‘Erkenci Kuş’un Sanem’i Demet Özdemir önceki gün çocukluk arkadaşının düğününe katıldı. Düğün devam ederken Instagram’ın hikaye bölümünden paylaşımlar yapınca magazinciler, Demet Özdemir’i beklemek için kapıya geldi. Çıkışta kendisini bekleyen muhabirlere, “Çocukluk arkadaşım evleniyor. Düğüne geldik. Buradan da after partiye geçeceğiz” dedi.

Can Yaman’ı duyunca…

Magazinciler bu kez Can Yaman’ı sordu. Demet Özdemir ile Can Yaman’ın ilişkisinin bittiği ve ikilinin sahneleri dışında birbirleriyle yan yana bile gelmek istemedikleri konuşuluyordu. Güzel oyuncu Can Yaman’ın adını duyunca “Hiç gerek yok şu anda” diyerek gazetecilere tepki gösterdi. Ardından da hızlıca oradan uzaklaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.