Orhan Ölmez’den coşku dolu yılbaşı haftası

Yılbaşı haftası ve yılbaşında Almanya’nın Hannover, Stuttgart, Frankfurt, Münih şehirlerinde çok sayıda organizasyonda sahne alan Orhan Ölmez, orada yaşayan Türk vatandaşlarımıza coşku dolu bir yılbaşı haftası yaşattı. Yurt dışında en çok konser veren ve konserleri her zaman ilgiyle karşılanan bir sanatçı olan Orhan Ölmez yine organizasyon mekanlarını hınca hınç doldurdu.

Son olarak Münih’te gerçekleştirdiği konserde ünlü sanatçıyı şaşırtan bir olay yaşandı. Sanatçıyı Münih’ teki konserini izlemek için 900 km uzaklıktaki Hamburg dolaylarından gelen Turgut çifti konsere damgasını vurdu. Coşkularıyla sanatçının dikkatini çeken çiftle sohbete başlayan Orhan Ölmez “ben de yaklaşık 1700 km’lik yoldan sizler için geldim ama sizin yaptığınız şey benim için çok daha önemli. Çok kıymetlisiniz” diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Sanatçının hiçbir konserini kaçırmadıklarını dile getiren Turgut çifti Orhan Ölmez ile sahnede bol bol resim çektirmeyi de ihmal etmedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.