Orhan Ölmez “Sessiz Sessiz”

Ünlü sanatçı Orhan Ölmez, kısa süre önce piyasaya çıkarttığı ve 19 şarkıdan oluşan, ‘’Sessiz Sessiz’’ isimli albümünün ikinci video klip çalışmasını da ‘’Müzik Ölmez’’ Youtube kanalında yayınladı.

Albümüne adını verdiği, sözü ve müziği Orhan Ölmez’in kendisine ait olan‘’ Sessiz Sessiz’’ isimli şarkısını kliplendiren sanatçı sevenlerini sevindirdi.

Bir süredir aşk haberlerini duymadığımız Orhan Ölmez, bu şarkısında bir çeşit isyan ediyor. Şarkının sözleri şöyle;

Sessiz sessiz bağırıyorum

Kaybettim kendimi arıyorum

Her gece kimseler duymadan

İçime içime ağlıyorum

Yalnızlığın dibindeyim

Terim düşse yere duyuyorum

Her seste seni arıyorum seni

Ne yazık anlamadın beni

“Sanatçının aşk konusunda ki düşüncelerini bilemeyiz ama ‘’böyle şarkılar yazacaksa varsın aşksız olsun kendisi” diyenler, aşksız Orhan Ölmez’e, yine sessiz sessiz 10 puan verdiler.

Orhan Ölmez ise; ‘’sesimizi nerede çıkaracağımıza dikkat etmeliyiz. Aşkta, özel hayatımda ve hayatın her alanında ben, bu düsturla davranır ve dikkat etmeye çalışırım. Sesimi şarkılarımda duyurmayı tercih ederim’’ dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.