Oğuzhan Cevizci, yıllardır kurduğu hayalini gerçekleştiriyor

Uzun bir süredir müzikle uğraşan ve kendine has yorumuyla dikkat çeken Oğuzhan Cevizci, yıllardır kurduğu hayalini gerçekleştiriyor.

Aynı zamanda Uzman Klinik Psikolog olan ve İstanbul dışında yaşayan Oğuzhan Cevizci, en büyük hayalini gerçekleştirmek için tüm hayatını geride bıraktı.

Psikolog kimliğinin yanı sıra müzikle de profesyonelce ilgilenen ve çeşitli yerlerde sahne alan Oğuzhan Cevizci, yeni düzeni ve yeni şarkısı için şöyle konuştu: “Hayallerimi gerçekleştiriyor olmam benim için çok heyecan verici. İşinde en iyisi olanlarla çalıştım ve en iyisini yaptığıma inanıyorum. İstanbul artık benim de şehrim, İstanbul’a yerleşmeyen şarkıcı olamıyor.”

blank

Sonbaharın Hit’i Oğuzhan’dan

Sözü ve müziği Zeki Güner’e ait olan, düzenlemesi de Göksun Çavdar imzası taşıyan şarkısıyla çıkış yapan Oğuzhan Cevizci, “Yine Seni Severim” isimli çalışması ile sonbaharın hit’ini DMC etiketiyle 19 Ekim Salı günü müzikseverlerle buluşturuyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.