Hande Erçel ile Kerem Bürsin arasında, Gamze Erçel ve Murat Dalkılıç krizi

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Hande Erçel ile Kerem Bürsin arasında, Gamze Erçel sebebiyle kriz çıktı. Erçel’in halen kız kardeşinin eski sevgilisi olan Murat Dalkılıç’ı takip ediyor olması, Bürsin sinirlendirdi.

Magazin dünyasının evlenmelerine kesin gözüyle bakılan çiftlerinden Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in arası gerildi. Uçankuş’un haberine göre; Erçel’in ablası Gamze Erçel’in, eski eniştesi Murat Dalkılıç ile görüşüyor ve takipleşiyor olması Bürsin’i sinirlendirdi.

blank

İddiaya göre Bürsin, Erçel’in ablasıyla arasına mesafe koydu. Hande Erçel ise Kerem Bürsin’e, “İnsanların ilişkilerine karışamam. Benim için önemli olan sensin. Kim kiminle görüşüyorsa görüşsün” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.