Nurgül Yeşilçay: İlk kişisel sergime hazırlanıyorum!

Oğlu Osman Nejat’ı İngiltere’ye gönderdikten sonra resim ile ilgilenmeye başlayan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya takipçilerine tablolarını gösterdi ve sergi açmaya karar verdiğini söyledi. Ünlü oyuncunun sergiyi ne zaman açacağı ise bilinmiyor.

Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Yeşilçay, oğlu Osman Nejat’ı eğitim için İngiltere’ye gönderdikten sonra resim ile ilgilenmeye başlamıştı.

blank
Nurgül Yeşilçay

Tablolarını takipçileriyle paylaşan Yeşilçay, sergi açacağını söledi ve “İlk aşkım resimle aşk yaşıyorum bu ara… İlk kişisel sergime hazırlanıyorum! Kilimdi, çiniydi, oryantalizmdi derken ev ‘türkü bar’a döndü. Sevdiklerinizle dolu bir ay, bir hafta diler gözkapaklarınızdan öperim sevdiceklerim.” notunu düştü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.