gazetemag tv

Nilsu “Adam Olamadık”

“Adam Olamadık” şarkısıyla Mart ayında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Nilsu uzun süredir müzikle ilgileniyor.

Müzikaryum etiketi ile tüm dijital platformlarda yer alacak “Adam Olmadık” adlı şarkının söz ve müziği Nilsu’ya, düzenlemesi Tolga Kılıç’a ait. Şarkının klibi Türkiye’nin önde gelen reklam yönetmeni Doğan Tanyer tarafından çekildi.

Şarkı şu an toplumun her kesimden insanın yaşadığı zorluğu, kaosu ve hayat kavgasını açık bir dille anlatıyor.

blank
Nilsu

Nilsu hakkında

4 Kasım 1991’de Ankara ‘da doğdu. Ailenin tek çocuğu. Eğitim hayatına bir Fransız okulu olan Lycee de Tevfik Fikret Ankara’ da başladı. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. Müzik hayatı TRT Ankara Radyo’sun da başladı. 6 yıl boyunca burada ana eğitimleri olan şan, solfej , bona ve yorum eğitimi aldı. 11 yaşında Hacettepe Konservatuarı gitar bölümünde yarı zamanlı gitar eğitimi almaya başladı. 17 yaşında üniversite eğitimi almak üzere İstanbul Üniversitesi Ekonomi bölümünü üstün başarı derecesiyle tamamladı. Üniversite hayatı sırasında 5+1 adlı R and B grubunun vokali olarak 2 yıl sahne aldı. 2012 yılında müzisyen Sıla Gençoğlu’nun yönlendirmesi ile deneyimli yorumcu Sevingül Bahadır, Nilsu’nun vokal koçluğunu yapmaya başladı. Şan eğitimine nefes terapisi üzerinde uzmanlaşmış Hale Kazak ile devam etmektedir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.