Nihal Yalçın Gonca Vuslateri’yi niye hedef aldı?

Söz ve bestesi Sezen Aksu’ya ait bir single çıkardığını ancak pandemi nedeniyle şanssızlık yaşadığını belirten Vuslateri, önceki akşam Bodrum'da sahneye çıktı. Gonca Vuslateri'ye isim vermeden eleştiri ise, bir dönem Yalan Dünya dizisinde rol arkadaşı olan Nihal Yalçın'dan geldi.

Söz ve bestesi Sezen Aksu’ya ait bir single çıkardığını ancak pandemi nedeniyle şanssızlık yaşadığını belirten Vuslateri, önceki akşam Bodrum’da sahneye çıktı.

Sahneye çıkmadan önce, Sezen Aksu’nun kendisine albüm yapmasını tavsiye ettiğini anlatan Gonca Vuslateri, şöyle konuştu.

“Bodrum’da sahne alacağım; şarkı söyleyeceğim çok heyecanlıyım. İlk defa pandemi boyunca sustum, nasıl söyleyeceğim bilmiyorum. Single çıktı pandemide onu çıkardık, sevgili Sezen Aksu ile yaptığımız çalışma, söz beste ona ait. İlk defa şarkıyı canlı söyleyeceğim. Çok güzel yorumlar alıyorum biraz havalara soktu beni ‘Albüm yapsan mı?’ diye ama haddimizi de bilmek lazım.

Müzikal olsa daha keyifli olur diye hayallerim var müzikle hep iç içe benim hayatım, müzisyen bir ablanın kardeşiyim. Sezen Aksu’suz bir Türkiye düşünülebilir mi?”

AYNI DİZİDEKİ ARKADAŞINDAN TEPKİ

Gonca Vuslateri’ye üstü kapalı eleştiri ise, bir dönem Yalan Dünya dizisinde rol arkadaşı olan Nihal Yalçın’dan geldi.

Nihal Yalçın, sosyal medya hesabından isim vermeden, Vuslateri’ye yüklendi.

Kişisel Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Yalçın “Ya Sezen Aksu olmasaydı siz nasıl para kazanacaktınız şarkıcımsılar” diye belirtti.

NİHAL YALÇIN’DAN AÇIKLAMA

Nihal Yalçın, söz konusu haberden sonra sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı.

Yalçın, “Bu haber gerçekten yapılmamıştır değil mi? Yani başlığa bakınca ne bileyim, magazincilerle dalga geçiyorlar heralde diye düşünüp önceki tweeti sildim ama kafam da karışmadı değil. Bu nedir? @odatv Yoksa sizi cahillik ve yalancılıkla suçlayacağım :)” diye belirtti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.