Netflix’te yayınlanan Black Mirror gerçek olunca diziye gerek kalmadı

Netflix’te yayınlanan distopik dizisi Black Mirror’ın 6. sezonu merakla beklenirken, İspanya’daki bazı reklam panolarında yeni afişlerin asıldığı görüldü. Dünyada yaşanan son gelişmeler sonrası yeni bölümlere gerek duymayan dizinin afişinde ‘Black Mirror 6. Sezon. Şimdi yayında, her yerde.’ yazdığı görüldü.

Netflix’in dünyaca ünlü dizisi Black Mirror, yayınlanan 5 sezonuyla izlenme rekorları kırdı.

Modern çağda yaşanacak karanlık olayları ele alan dizi, ilginç senaryosuyla geniş hayran kitlelerine ulaştı.

BLACK MIRROR HER YERDE!

Son dönemde dünyada yaşanan olağanüstü durumların ardından harekete geçen İspanyol bir ajans, Madrid’deki otobüs duraklarına Black Mirror dizisine gönderme yapan afişler astı.

Asılan aynalı afişlerde, “Black Mirror 6.Sezon. Şimdi yayında, her yerde” yazdığı görüldü.

Black Mirror’ın senaristi Charlie Brooker, geçtiğimiz ay katıldığı bir radyo programında dizinin altıncı sezonunun beklemede olduğunu söyleyerek, “Şu anda toplumların parçalanmasıyla ilgili hikayeleri hangi midenin kaldırabileceğini bilmiyorum. Bu yüzden yeni Black Mirror bölümleri üzerinde çalışmıyorum” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.