gazetemag tv

Neslihan Atagül, Kadir Doğulu’yu izlemek için İstanbul’a geldi

Sefirin Kızı dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanan Neslihan Atagül, geçtiğimiz gün ilk defa tiyatro sahnesine çıkan Kadir Doğulu’yu izlemek için İstanbul’a geldi.

Güzel oyuncu Neslihan Atagün geçtiğimiz gün ilk tiyatro oyununa çıkan eşi Kadir Doğulu’yu yalnız bırakmadı. Hakan Eratik, Yeliz Şar, Çiğdem Batur ve Sedat Bilenler’in rol aldığı ‘Amiral Battı Kaçıyorusss’ oyununda rol alan eşini izlemeye gelen Neslihan Atagül’ün ‘Sefirin Kızı’ dizisinin setinden izin alıp geldiği öğrenildi. Sahneye çıkmadan önce konuşa Kadir Doğulu, “Bu akşam nabzım çok yüksek. Neslihan’ın güzel yüzünü bile daha göremedim. Oyun sonrası görüşeceğiz.” açıklaması yaptı.

blank
Neslihan Atagül

Sefirin Kızı dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Neslihan Atagül’ün Engin Akyürek’le birlikte başrolünü paylaştığı Sefirin Kızı dizisinin ilk tanıtımı önceki gün yayınlandı. Sosyal medyanın gündemine oturan Sefirin Kızı dizisinin ilk tanıtımı izleyicilerden tam not almayı başardı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

gazetemag.com (@gazetemag)’in paylaştığı bir gönderi ()

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.