Nermin Gül’ün “Hani Yapamazdım!” kitabı raflardaki yerini aldı

Yaptığı yemekleri Instagram sayfasında paylaşması ile tanınan Nermin Gül, şimdilerde çıkardığı kitabı ile yeni bir yolculuğa adım atıyor. Gül’ün, başarı ve azim konusunda adeta bir rehber niteliği taşıyan “Hani Yapamazdım!” adlı kitap tüm kadınlara ilham olacak

Sosyal medyadaki macerasına “Nermin Gül” isimli Instagram sayfasıyla başlayan Nermin Gül, TRT’de yaptığı ‘Misafirim Var’ programıyla herkesin beğenisini kazandı.

Nermin Gül
Nermin Gül

10 yaşında çalışmaya başlayan, 3 çocuk sahibi Nermin Gül’ün İnstagram’da 2,5 milyon takipçisi bulunuyor. Kendi başarı hikayesini kaleme aldığı kitabı ile ilgili konuşan Nermin Gül, “Kitabı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde çıkarmayı planlamıştık ancak virüs sebebiyle ertelemek zorunda kaldık. Her kadının kendisinden bir şeyler bulacağı bir kitap olduğunu düşünüyorum. Umarım tüm kadınlara ilham olur” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.