gazetemag tv

Nejat İşler kitap çıkarıyor

Ünlü oyuncu Nejat İşler, Bavul Dergi’deki köşesinden, hikaye kitabı yazmaya başladığını duyurdu.

Oyunculuk kariyerine ara vererek Bodrum Gümüşlük’e yerleşen ve edebiyat-sokak dergisi Bavul’da her ay yazıları yayımlanan Nejat İşler, kitap çıkarma hazırlığı yapıyor. Bir süredir yazıyla ilişkisi derinleşen ve okuyucunun büyük ilgisini gören İşler, Can Yayınları’ndan kitap teklifi alarak hikayeler yazmaya başladığını açıkladı.

Kulüp başkanlığı yaptığı Gümüşlükspor’un şampiyonluk sevincinin ardından kitap yazmaya başlaması ile mutluluğunun ikiye katlandığını ifade eden Nejat İşler, kitap fikrinin ortaya çıkış sürecini ve nasıl bir kitap hazırlayacağını Bavul Dergi’deki köşesinden anlattı. “Kahramanları uydurma olan gerçek hikâyeler” yazacağını söyleyen İşler, “Yazarlık benim için yan bir uğraş. Çok da uzak değil ama… Okumaya beş yaşımda, yazmaya beş yaşımda başladım. Yazdığım ve sahnelenen üç oyunum var,” diyerek yazıyla ilişkisinin uzun yıllara dayandığını ifade etti.

Nejat İşler kitap heyecanını paylaştığı yazısında, kitap telifinin kulüp başkanı olduğu Gümüşlükspor’a aktarılacağını söyleyerek “kitap telifi ile giderleri karşılaşanan ilk spor kulübü” olacaklarının da sinyallerini vermiş oldu.

Hikayelerden oluşacak kitabının hazırlığına devam eden Nejat İşler’in Bavul Dergi’deki yazıları da her ay yayımlanmaya devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.