Nejat İşler: Hepimiz biraz salağız

Uzun süredir Bodrum’da yaşayan Nejat İşler, bir dönem başkanlığını yaptığı Gümüşlükspor’un gecesi için geldiği İstanbul’da arkadaşlarıyla eğlendi.

Ünlü oyuncunun beş yıl önce geçirdiği septik şok nedeniyle ölümden dönmesine rağmen alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklarını bırakmadığı görüldü.

Nejat İşler bir süre Beyoğlu’nda eğlendikten sonra arkadaşlarıyla bindiği taksiyle Asmalımescit’e geçti.
Ertesi gün ise bir markanın sponsorluğunda düzenlenen bir konser organize eden Nejat İşler, basının karşısına çıktı. İşler toplantının başlamasın beklerken gerildi.

Nejat İşler, “Kaç çocuğun gelişimine katkı sağlamak istiyorsunuz?” sorusuna “1” yanıtını verdi. Nejat İşler kendisi ve ekip arkadaşları için “Hepimiz biraz salağız” yorumunu yaptı. Nejat İşler üzerine takılan mikrofonla ilgili de espri yaptı.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.