Müziğin dev isimleri bu albümde buluşuyor

Yaptıkları projelerle müzik dünyasına ritimde yenilik getiren Harem, bir yenilikle daha karşımıza çıkıyor! Müziğin dev isimleri Poll Production etiketli bu albümde buluşuyor!

İbrahim Tatlıses, Volkan Konak, Hande Yener, Serdar Ortaç, Fatih Boğalar ft. Ahmed Binali gibi müziğin önemli isimlerinin yer aldığı albüm, dinleyicilere müthiş bir doğu-batı sentezi sunuyor.

Türk Müziğinin zirvesinde yer alan isimlerin yorumladıkları eserler, Harem’in muhteşem darbuka kompozisyonları ile buluşunca, ortaya eşsiz bir proje çıktı.

MÜZİKTE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR! HAREM ‘RHYTHM OF ANATOLIA’

2000 yılından bu yana insanlara darbukayı sevdiren Yaşar Akpençe liderliğindeki grup, Doğan Akpençe, Bülent Altınbaş, Ercüment İpin, Mesut Şavlı ve Ahmet İzgi gibi 6 perküsyon dahisinden oluşuyor.

Harem’in albümünde 9 şarkının bestesi ritim ustası ve aynı zamanda grup kurucusu Yaşar Akpençe imzası taşırken; aranjelerde Doğan Akpençe’nin imzasını görüyoruz. İbrahim Tatlıses, Volkan Konak, Hande Yener, Serdar Ortaç ve Fatih Boğalar ft. Ahmed Binali gibi ünlü isimlerin seslendirdiği şarkıların aranjeleri ise başarılı müzisyen Ceyhun Çelikten imzası taşıyor.

Şimdiye kadar albüm çalışmaları ile Japonya’dan Amerika’ya kadar müzik vitrinlerini süsleyen grup, 12 parçadan oluşan ‘Rhythm of Anatolia’ albümleri ile 19 Ocak’ta müzikseverlerle buluşuyor.

GazeteMAG Arşiv Haber