YouTube / gazetemag tv

Mustafa Sandal’dan Sadettin Saran ve Emina Jahovic’e misilleme

Sadettin Saran, Emina Jahovic’le yanak yanağa çekilen fotoğrafı paylaşarak hemen silmişti. Mustafa Sandal da Ceren Hindistan’la fotoğraf paylaşıp sildi.

Eski eşi Emina Jahovic’in Sadettin Saran’la aşk yaşamasının ardından Mustafa Sandal’dan da karşı atak geldi. Geçtiğimiz haftalarda iş adamı Sadettin Saran Emina’yla çekilen bir fotoğrafını kırparak Instagram’da paylaşmış 5 dakika sonra da silmişti. Mustafa Sandal da Ceren Hindistan olduğu iddia edilen bir kadınla benzer şekilde çekilen fotoğrafı paylaşıp dakikalar içerisinde sildi. Ardından Tarabya’da bir balıkçıdan çıkarken görüntülenen yakışıklı popçu, ‘Ceren Hindistan’la aşk mı yaşıyorsunuz?’ şeklindeki soru karşısında sadece gülümsedi. Ceren Hindistan da sosyal medya hesabında Mustafa Sandal’ın ‘Reset’ şarkısını paylaşarak adeta iddiaları onayladı.

2012 yılında ‘Babalar Ve Evlatlar’ dizisinde ‘Zeynep’ karakterini canlandıran Ceren Hindistan ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde de Hürrem Sultan’ın sadık cariyesi olan Ahsen Hatun’u oynamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.